Akademia Kynologia

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w cyklu wykładów poświęconych popularyzacji kultury kynologicznej – projekt nosi dumną nazwę AKADEMIA KYNOLOGA.

Celem działania jest propagowanie wiedzy kynologicznej i hodowlanej na różnych poziomach zaawansowania. Tematyka działań będzie obejmowała szeroko rozumianą kynologię, począwszy od zagadnień bytowych związanych z żywieniem, pielęgnacją, profilaktyką prozdrowotną, po tematy specjalistyczne dotyczące genetyki, rozrodu, behawiorystyki, dogoterapii etc.

W zakresie prowadzonych działań znajdą się nie tylko wykłady, seminaria, ale również warsztaty edukacyjne dla starszych i młodszych miłośników psów (dzieci i dorosłych), spotkania z hodowcami mające na celu wymianę doświadczeń jak również spotkania z autorami książek. Różnorodność działań sprzyja rozwojowi, a uwzględnienie zaawansowania w tematyce ma na celu poszerzanie wiedzy kynologicznej.

Spotkania będą się odbywać na terenie Zielonej Góry w zależności od pozyskanych środków bezpłatnie lub odpłatnie. Przeznaczone będą głównie dla członków ZKwP, ale również dla osób niezrzeszonych, zainteresowanych tematyką.

Poniżej będziemy sukcesywnie zamieszczać informacje o zaplanowanych wydarzeniach oraz o tych, które już się odbyły wcześniej w ramach projektu Akademia Kynologa. Serdecznie zapraszamy!

DZIEŃ TRENINGOWY Z KIMI KA

Prowadząca: Kimi Ka

Termin treningu: 11 maja 2024 r.

Szczegóły wydarzenia: ZAKOŃCZONE

SZKOLENIE „RACJONALNE ŻYWIENIE PSÓW A POKUSA SUPLEMENTACJI”

Prowadzący: Monika Dobrowolska i Maciej Ziółkowski

Termin szkolenia: 28 marca 2023 r.

Szczegóły wydarzenia: ZAKOŃCZONE

Starsze wydarzenia archiwalne można znaleźć klikając tutaj